Strana 60 od 205 PrvaPrva ... 1050585960616270110160 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 591 do 600 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #591
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Hteo sam da dodam da na ibarskoj nije bilo guzve u nedelju vece u povratku, za one koji dolaze "izdaleka", ali posebno vodite racuna prilikom preticanja da vam se ne "prilepi" neki majmun i krene zajedno sa vama, pa da preticanje zavrsi u klasicnim "makazicama"... levi migavac koristite mudro, pa i onda kada ne zelite da preticete, ali da bilmezima iza vas stavite do znanja da ne krecu u poduhvat jer nije bezbedno, a i samo ce vama napraviti dodatno s*anje...rizle ima dosta po putu pri silasku sa planine, pa budite spremni na kisu po soferci prilikom obilazenja od strane brzhih vozaca - ja tad ukljucujem prskalicu i brisace, sve se nadam da ce bar malo da odbije kisu kamencica...

  2. #592
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    dok je pristupni put OCISCEN u 9:17h ujutru - odgovornost SKIJALISTE
    htedoh reci, 8:17h... radno vreme mi od 9h, pa shiftovah mozak za 1 sat..

  3. #593
    Junior Member
    Datum registracije
    23.01.2012
    Godina
    34
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Поздрав свима.Пратим овај форум већ неколико месеци и одлучио сам да се региструјем јер би и ја нешто хтео да питам.Почео сам да скијам ове сезоне и,наравно,навукао сам се.Е сад,ја сам био на Торнику једно пет дана укупно око нове године и донекле сам успео да научим да се држим на ногама. Нисам тада баш био у могућности да платим неколико часова па сам са буразером полако почео.Планирам опет да долазим кад ми обавезе дозволепа сам хтео да питам да ли и колико вреди платити часове скијања?Мој отац,који је дугогодишњи скијаш се скоро наљутио кад је чуо да нисам узео ни један час јер(а то је и мени донекле јасно)кад једном нешто научиш погрешно после је тешко исправити.И још једна ствар која ме јако заинтересовала и због које сам данас отворио налог је питање за тебе macak011:Да ли можеш нешто више да кажеш о тим новим стазама које су у плану?

  4. #594
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ne, nesto vise za sada ne, master plan za Tornik nemam. Navodno bi radovi krenuli maja meseca ove godine, ali to je u domenu rekla-kazala... Boze zdravlja, maj je blizu, zivi bili pa videli..

  5. #595
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kako se prica o tim novim stazama,dve bi trebalo da idu,kada sa sestoseda gledas vrh,pa levo od Zmajevca,odnosno levo od sidra bandera,i jedna bi trebalo da ide duz levog grebena Tornika(kada se gleda sa sestoseda),i da se spusti sa leve strane gde polazi sestosed.I prica se da bi se montirao jedan cetvorosed,ovo je koliko ja znam sta se prica gore,i sta se pricalo sa ovima iz Skijalista Srbije,koliko znam oni su se valjda i sporazumeli sa Srbija sumama,oko tih novih staza.

  6. #596
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Pa dje ste,"kliskasi"!...da malo zivne forum...ovde snijega ima kol'ko 'ocete,napadalo od juce 30cm i joste ruta.Gledamo mi "domorodci"prognozu i ne mozemo da odlucimo kada da idemo,u narednih 5 dana se prognozira samo sneg,dobar je minus,Tornik je u magli,mozda petak i subota malo se razvedri.

  7. #597
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ja gledah na RHMZ za subotu i nedelju delimično oblačno... Neka trpa do tada pa nek nam da malo oduška

    Bio sam juče na Zlatiboru, dobra mećava.

  8. #598
    Member
    Datum registracije
    23.02.2009
    Godina
    41
    Poruke
    42

    Podrazumevano

    danas dobro skijanje, zice pustili oko 15 do 11, do 2 sve staze bile dobre, posle samo tornik, i celac na zmajevcu

  9. #599
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Meni bi trebao broj telefona nekog instruktora za snowboard i snowboard rente na zlatiboru...moze i na pm.... Trebalo bi mi to za drugara... Pozdrqv i unapred hvala...

  10. #600
    Member
    Datum registracije
    09.11.2007
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    kad sutra pocinje staza sa radom.dosli bi sutra iz ns.jel prohodan put do staze?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •