Strana 57 od 205 PrvaPrva ... 747555657585967107157 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 561 do 570 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #561
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ako mozete, uhvatite skijanje u petak ujutru, sigurno manja guzva nego za vikend, a po kamerama je super

    hint: parkirajte se vec u 8:30, nema nigde nikog, sa takvom pozicijom da uvek mozete da se izvucete, odnosno da niko ne moz' da vas zagradi jer ce biti ludnica od automobila, a taman imate vremena da se lepo spremite, odgegate do skipass kucice i lagano do sidra ili "Pome"

    Od centra Zlatibora do ski-centra ima nekih 7-8km, ali je polovina puta najcesce pokrivena snegom ako je bilo padavina prethodne noci, pa oprez - iz centra Zlatibora desno na magistralu na kruznom toku i samo prati znake ako vec niste bili, zatim se skrece desno sa magistrale, pa onda na jednom prevoju levo posle jezera koje je sa leve strane (zaledjeno bilo, prekriveno snegom), ski centar se vidi sa puta sa desne strane uglavnom svo vreme voznje...
    Ne mogu, dok dođemo do Zlatibora biće 9, pola 10, dok se smestimo i odemo biće pola 12. Ali nema veze, bolje i pola dana nego ništa

  2. #562
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    To svakako.

  3. #563
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2012
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Ja sam Joca iz Novog Sada,i hteo bih da iznesem par mojih zapazanja sa Tornika.Bio sam za vikend gore sa mojom porodicom i drustvom,put do cenra je blagi uzas,toliko snega na putu(najmanje 5cm),nikada nisam video, ni na Fruskoj Gori.Na samom ulazu,gde je rampa za parking,uspon uzas,mnogi se zaglavjuju,proklizavaju po nenormalnim uslovima za planinu u Januaru,sneg koji je vec skoro 10 cm ozbiljno ometa goste,moj prijatelj se jedva izvukao i ako ima BMW X 5.Na samom parkingu ogromna guzva,nije mi jasno kako oko 1000 vozila ne moze da stane na parking koji ima 500 mesta,jos jedna greska u organizaciji.Na samom skijalistu veoma mnogo skijasa,pa mi nisu jasni hupseri koji se pojave na stazi oko 12 sati,cak na pojedinim mestima na skijalistu ima i leda!!!!!.Sestosed uzasno spor,a mozete misliti kada je -10 i vi sa decom na planini kako je hladno.Samo staze nisu zahtevne pa cak ni za mene koji sam dobar skijas(imam 7 dana skijanja),a moja supruga i deca mogu bez problema da se izbore sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati),i ako su na skije stali pre neki dan,dok moj prijatelj (vozi x 5),koji je vrhunski skijas(skija od prosle godine) se bukvalno poigravao sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati).Negde oko 15 casova toliko je bilo hladno da smo ja i moja porodica i prijatelji,hteli da rezignirano napustimo skijaliste.Samo da pomenem da sam izgubio rukavicu na sestosedu,i kada sam pitao zaposlenog na skijalistu da mi je pronadje,on mi je odgovorio,da je u nemogucnosti to da uradi zbog mecave,zamislite,kakav ne profesionalizam!!!Nije mi na kraju jasno zasto ne zatvore celo skijaliste oko podne,i tabacima ne prodju nekoliko puta(zbog hupsera oko 12 sati).Na kraju jos da dodam,da i pored ocajnog prilaznog puta,ocajno pripremljenih staza(zbog hupsera oko 12 sati),neljubaznog osoblja,loseg parkinga,loseg vremena i lakih staza,velikih guzvi,ipak Tornik je fantasticno skijaliste.
    Slična situacija pre neki vikend, previše skijaša to je to. Mada bi i priprema mogal biti malo bolja, a rukavica ispod žice ima koliko hoćeš.

  4. #564
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od HEROES Pogledati poruku
    Samo staze nisu zahtevne pa cak ni za mene koji sam dobar skijas(imam 7 dana skijanja),a moja supruga i deca mogu bez problema da se izbore sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati),i ako su na skije stali pre neki dan,dok moj prijatelj (vozi x 5),koji je vrhunski skijas(skija od prosle godine) se bukvalno poigravao sa lose pripremljenim stazama(zbog hupsera oko 12 sati).
    ti si dobar skijaš (s 7 dana skijanja) a tvoj prijatelj (x5) vrhunski skijaš (skija od prošle godine)
    -šta ti ovde nalupa čoveče ?

  5. #565
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ma zezao se covek, kako niste skontali - ironija, jel tako @heroes?

  6. #566
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Danas sam se opet provozao do Tornika,temperatura oko 0 ili cak u blagom plusu,ali duva jugo,pa mi se ti ni malo ne svidja, mada staze jos dobro drze,a i malo je skijasa.Sutra su najavili neki, minus pa se nadam da ce vama vikendasima biti ok...Macak znas me......nisu pazljivo citali ostale postove,mada reakcije govore da sam bio u pravu.

  7. #567
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    vidimo se sutra na stazi

  8. #568
    Junior Member
    Datum registracije
    19.02.2011
    Godina
    52
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Plecko bas nevolis da ti neko dira Tornik opusti se idemo malo na Jahorinu

  9. #569
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Staza Zmajevac je livada...

    @ HM

  10. #570
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Zmajevac jeste livada,sada kada je lepo presadjena trava,cesto se desava da je "skijasi" popasu....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •