Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Slovenijo, tugo moja...

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Jako je to skizak teren(i previše poštujem ljude), i zato predlažem, ako je govora o vinjetama u nekim zamljama, neka se piše o tom......a ne kako je neka zemlja velika ili mala......Ako ne, onda če ovaj forum postati poligon za neke nacionalističke izpade.....a mi svi volimo skijanje i sve što je vezano na to.....barem se nadam.... .
    Ih. I ti brate ko da si Slovenac pa sve bookvalno sFatas. Nemo da me razocaras. Pa ja kad bi sve sto su o "mom narodu" i regijonu odakle poticem izjavili, kad bi ja to sve sFato licno dje bi mi kraj bio. Nebi bio cool uopste. Ja se brate svemu tome smijem od srca, al kad 'dojde maca na vratanca' onda ocekujem takvu reakciju tj smisao za humor i od druge strane.
    Malo se shprdamo nema tenzija, a zdravo je uputit/primit zahebanciju na vlastiti/tudji racun.
    Izmenio/la Sapa; 15.05.2008 u 12:39.

  2. #12
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    [quote=Sapa;29503]
    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku

    Nemoj tako; Birokrate svih zemalja ujedinite se.




    Daj, daj neki odavno nisam cuo dobar Fic, ljeto pocinje, osim freeride filmica nemam cim da rashladim dosadu. Daj da cujem neki newskool vic o Janezima.

    Nego brooka je ta otimacina na naplatnim rampama i to za te pare, to nije nista drugo do oportunizam slovenackih kolega birokrata. Evo stavljam i ja svoj potpis na peticiju.
    PS
    bogami ako tako nastave......bi ce opet problema sa ribom u Pir.-zaljevu.
    Bilo napisano, pa izbrisano.........

  3. #13
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ih. I ti brate ko da si Slovenac pa sve bookvalno sFatas. Nemo da me razocaras. Pa ja kad bi sve sto su o "mom narodu" i regijonu odakle poticem izjavili, kad bi ja to sve sFato licno dje bi mi kraj bio. Nebi bio cool uopste. Ja se brate svemu tome smijem od srca, al kad 'dojde maca na vratanca' onda ocekujem takvu reakciju i od druge strane.
    Malo se shprdamo nema tenzija, a zdravo je uputit/primit zahebanciju na vlastiti/tudji racun.
    Ne, nego se ne zezam sa nekim stvarima..........Govor je o vinjetama.....samo to.....i šta to poteže sa sobom.......ostale stvari su totalno nevažne..........

  4. #14
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Ne, nego se ne zezam sa nekim stvarima..........Govor je o vinjetama.....samo to.....i šta to poteže sa sobom.......ostale stvari su totalno nevažne..........
    E sad moram da te provociram djaba je, namjestio si se. Sa cim se ne zezass?? NE svidja ti se ideja da prokopaju tunel ispod SLo?
    AKo mi vjerujes slabo pratim politiku Zapadnog Balkana i Mitel Europe, tako da ovo o "mostu preko i tunelu ispod slovenije" sad prvi put cujem na ovom forumu i meni smjesno, sta da radim. A ne znam ni ko je taj g-din Prevan, samo iz tvoje reakcije sFatam da je ozloglasen.

    Ma naravno da su sve druge stvari osim skijanja nevazne.
    PS
    Ja ove godine prelecem preko SLo. ne zbog ovog posta vinjetama, nego sto me jako mrzi da vozim 1300km.(a nemam para za taxi). A ovi budget letovi jeftiniiii...

  5. #15
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    E sad moram da te provociram djaba je, namjestio si se. Sa cim se ne zezass?? NE svidja ti se ideja da prokopaju tunel ispod SLo?
    AKo mi vjerujes slabo pratim politiku Zapadnog Balkana i Mitel Europe, tako da ovo o "mostu preko i tunelu ispod slovenije" sad prvi put cujem na ovom forumu i meni smjesno, sta da radim. A ne znam ni ko je taj g-din Prevan, samo iz tvoje reakcije sFatam da je ozloglasen.

    Ma naravno da su sve druge stvari osim skijanja nevazne.
    PS
    Ja ove godine prelecem preko SLo. ne zbog ovog posta vinjetama, nego sto me jako mrzi da vozim 1300km.(a nemam para za taxi). A ovi budget letovi jeftiniiii...

    Ma,trabunjaj dalje i onako je sve

  6. #16
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Ma bjaaazi ti bi samo o T. Maze piso, to ti nije offtopic ha (samo dok ti zena nekad procita sta su ti omiljeni hobiji)? a kad treba pricat kopanju tunela izmedju Zidanog Mosta i Karavanki e to je vec off-tema. Meni to zvuci uzbudljivo (mozda naprave i raportazu na National Geographic) :-))

  7. #17
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    A šta češ, kad je vani vruče (a ona je ipak racerka )...........

  8. #18
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    evo ga i ovaj pominje neke tunele

    http://www.palavestra.com/predsednicki0.htm
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  9. #19
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Skiman, da se malo popravim u tvojim očima, kupih danas dva odijela marke Mura.

  10. #20
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Skiman, da se malo popravim u tvojim očima, kupih danas dva odijela marke Mura.
    Nek ti dugo služe...... Skiman

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •