Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 111

Tema: Gde ove sezone na skijanje

  1. #21
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Ma nisam brate odustao nego mi bre to za Bugarsku mnogo para, mozda ja gresim... a ovaj moj je border i to ludak do jaja
    Aj opet racunaljke u ruke, pop rece smestaj 70 aj nek bude 100, skipass neka je i on 100 ( info pop), hrana neka bude ista u svim varijantama kao jescemo hranu iz prdavnice, mada ce se to svoditi na: u astriji>>>>>prodavnica, bulgaria>>>>>restorani posto je dzabe, prevoz neka je 40, i dzeparac neka je 100 (samo sto sa ovim dzeparcem u bulgarii mozes i da jedes i da pijes po kafanama jer je jako jako jeftino, barem je tako na primorju bugarske), to je sve 340evra, e sad za austriju neka neko drugi napise posto se ne razumuem bas najvise, al kapiram da ce izaci dosta skuplje.
    Space Shuttle Ski

  2. #22
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Ma brate danas sam gledao na netu mesto se zove Flachau Austrija, hotel je 30 Eur, a ski pass je 150 i pri tome 865 km staza pa ti vidi, to je mozda ista lova kao za Bansko
    Dobro aj onda da sabiramo i ovo: smestaj 210, skipass 150, prevoz? viza? dzeparac hm ovde mora bar 150 (aj tu sam uracunao i has>>>>prodavnica), to je vec 500 bez prevoza i smestaja?
    Space Shuttle Ski

  3. #23
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ma OK je to ali ja nesto kontam kud dam 500 dacu jos 200 ali cer da bude skijanja do jaja, poslednja informacija je da ti apartmani u Banskom su 60 Eur po coveku sto po meni otpada, onda je bolje ici preko agencije jer tada uplacujes i hranu, i sve ostalo sto ide uz hotel, topa prevoz do staze, bazeni i ostala sranja. I opet nemozemo da prodjemo bez 5 glava

  4. #24
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Ma brate danas sam gledao na netu mesto se zove Flachau Austrija, hotel je 30 Eur, a ski pass je 150 i pri tome 865 km staza pa ti vidi, to je mozda ista lova kao za Bansko
    Je l' to nocenje sa doruckom?
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  5. #25
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Samo jedna sitnica...ski pass za Flachau je 184 - 190 EUR i ne zaboravite tunelarine (mislim da ih ima dve) i putarinu do tamo...

  6. #26
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Aj izmozgacemo sve u cetvrtak uz .
    Space Shuttle Ski

  7. #27
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Samo jedna sitnica...ski pass za Flachau je 184 - 190 EUR i ne zaboravite tunelarine (mislim da ih ima dve) i putarinu do tamo...
    Aj nek se i provucemo sa Austrijom za 650evra sve, za 5 glava smo u Bulgariji carevi, a mislim da mozemo i nesto jeftinije da prodjemo... ja licno nikad nisam bio u banskom i bas mi se tamo ide, cuo sam da je dobro i hteo bih to da proverim u februaru, ima vremena i za austriju, ajmo da overimo u februaru 2006 bansko.
    Space Shuttle Ski

  8. #28
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Mas ide se i menu u Bansko, samo..... ok videcemo

  9. #29
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    Mas ide se i menu u Bansko, samo..... ok videcemo
    Razumem te ne kazem da Autrija nije bolja, al u Banskom nikad nismo bili, a vazi za jedno od najboljih ako ne i najbolje skijaliste na balkanu, pa mozemo da odemo samo jednom i eto kao bili smo, i onda da zaboravimo sve sem austrije, shvice.... mozda uleti neka perverzija u francuskoj....
    Space Shuttle Ski

  10. #30
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ta perverzija je mnogo para

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •