Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 111

Tema: Gde ove sezone na skijanje

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    25.04.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano Gde ove sezone na skijanje

    S obzirom na blagu zimu i kolicinu snega na planinama , sta predlazete kao najbolju soluciju ove zime za drugu polovinu februara? Da li neko zna kakvo vreme se za tada prognozira?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    26.04.2004
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Hm, od Kopaonika i Jahorine izgleda slaba vajda, da li je onda Bugarska resenje?

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    15.03.2005
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Rece mi koleginica da snega u Austriji ima koliko hoces(pre 10-ak dana) ali proklete vize... :cry:
    Mislim da ni u Bugarskoj(po komentarima na sajtu)nije neka spektakularna situacija sa snegom

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ali Bugari barem imaju topove?

  5. #5

    Podrazumevano

    da,imaju topove,ali shkrtare.Naime,moj drug je bio prosle zime u Bugarskoj,neznam da li u Banskom-ako se dobro secam,u svakom slucaju nije bilo snega,a oni su od celog ski centra odabrali najkracu stazu,i nju posuli vestackim snegom.

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Bolje išta nego ništa .

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    25.04.2004
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Divota!! Za Austriju nisam bas pri kesu, realno bih najradije na Kop ili u Bugarsku, ali nije mi bas neka zelja da se skijam po jednoj stazi. :(

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    I ja sam mislio da je Kop jeftiniji od Austrije, dok nisam prije 4 sezone prvi put otisao tamo.
    U subotu (15.1) sam se vratio iz Austrije i 7 dana za nas cetvoro (dvoje odraslih i dvoje djece) je ukupno kostalo 1050 Eura. U toj cijeni su vize, gorivo, smjestaj, hrana i skipassovi. Sve je puno bolje nego na Kopu, osim mozda nocnog zivota (sto nama nije bitno, jer idemo zbog skijanja).
    Jos jedna stvar je mnogo drukcija u odnosu na Kop: U Austriji skupu i novu opremu imaju odlicni skijasi i koriste je iskljucivo za skijanje. Nema napucanih pocetnika koji se po cijeli dan suncaju pored staze.

  9. #9
    Junior Member Codex avatar
    Datum registracije
    02.04.2004
    Lokacija
    kompjuterski sto
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    eee to volim
    Death is nothing, but to live defeated and inglorious is to die daily.

  10. #10
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    U Austriji skupu i novu opremu imaju odlicni skijasi i koriste je iskljucivo za skijanje. Nema napucanih pocetnika koji se po cijeli dan suncaju pored staze.

    :-) kako se ljudi razlikuju, meni je bas trip da sa nekom krs-rentiranom opremom operem te kao full varijante opreme od 4 cifre, jos kad mi se dole na pocetku zice pohvale kao race carvin (neobicno veliki broj ljudi voli tu slozenicu) pa kad ih smotam ovako idem onako, pa ovo pa ono a ja samo cutim kao pravim se da se i ne razumem najbolje i tako do vrha a onda gore se dobije malo drugacija slika ;-) , pozdrav.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •