Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 54

Tema: Gde je najbolje skijanje u Italiji?

  1. #41
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    takodje nazalost neverujem da se vidimo posto ski bus ima ponudu za od 7-14 a ja idem od 14-21.
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #42
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    zamrla nesto italija

    Ima li iko ovde ili neko od poznanika da ce biti u sestrijereu u periodu od 14 - 21.01.?

    Da sastavimo neku dobru ekipu tamo, nas je 4 vec.

    Ima li iko da je bio u sestrijereu pa da kaze nesto o njemu, meni je prvi put da idem.

    kakav je gradic, koliki je, kakav je nocni zivot, trgovine za soping hrane, cjene i naravno ponuda ski staza.
    Koliko vidim sestrijere pripada kompleku Via letalla ili ti mlecni pu tj. tih nekih 5 dolina koje imaju 400km staza.

    Koliko vidim u sestrijereu se skija samo na jednoj strani a druga strana ima samo gondolu koja me vodi na vrh pa od tuda se spustam u druge doline tj.sauze dóulx i san sicario. Sta je ovaj pragelato na vrhu svega, jel se tu skija?
    Kako funkcionise nocno, jel svaki dan i vazi li ski pas dnevni za ovo?
    Ako sam dobro razumeo ski pass mi vazi za sve.

    Dajte malo informacija iz prve ruke
    Izmenio/la Grazer; 15.11.2011 u 14:43.
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #43
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Evo, konacno stigla potvrda od Italijana, pa sad mogu da se hvalim!
    U nedostatku ponuda nasih agencija/udruzenja za kraj decembra i malo njuskanja ja rezervisao Dolomite. Smena 19-26.12

    Smestaj u Marillevi, po slikama odlican i ski pas za 380km Skirama Adamello Brenta regiju za 205e po osobi.
    Free skipass period je do 25.12 (za raliku od Livigna gde je do 23.)

    Eto... Madonna mi je jedan od poslednjih vlaznih snova detinjstva. Sad cu i nju da probam!

  4. #44
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Pa ako je vec rezervisano/placeno (ne moze niko da ti otNe) !?!,
    daj neki linak da i ostali razmisle, mozda bude veca ekipa za druzenje
    Naj je važniji osećaj za feeling

  5. #45
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Rezervisano je preko
    http://eng.solandra.it/Home.aspx
    Vrlo su ljubazni i brzi. Koliko mi se cini cena je fixirana na 205e po osobi bez obzira na broj ljudi, vrstu app... Traze uplatu od 80e uz rezervaciju a to preko nasih banaka traje 2-3 dana. Mi smo uzeli smestaj u Marillevi 1400 jer je samo tamo bilo velikih app - 6-oro nas je, a hteli smo da budemo zajedno. Inace da je bilo 3-sobnih u "donjoj" Marillevi uzeo bih radje tamo. Inace imaju veliki izbor smestaja ali je verovatno vec malo kasno za biranje.
    Flexibilni su i sto se tice termina - dali su mi da biram smenu od 17., 18. ili 19.12. A mogu se i u okviru smene birati dani za skipass uz uslov da zadnji dan bude 25.

  6. #46
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

  7. #47
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    SVAKA CAST !
    Naj je važniji osećaj za feeling

  8. #48
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Madonica je ko seser. Skijao sam prosle godine u slicnom terminu. Staze odlicne, tvrde i dovoljno dugacke. Inace u tom terminu se vozi i Svetski kup za skijasice na nocnoj stazi. Jedan dan skoci i do Presene u Paso Tonaleu. Ma ima da se nauzivas u skijanju

  9. #49
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    zamrla nesto italija

    Ima li iko ovde ili neko od poznanika da ce biti u sestrijereu u periodu od 14 - 21.01.?

    Da sastavimo neku dobru ekipu tamo, nas je 4 vec.

    Ima li iko da je bio u sestrijereu pa da kaze nesto o njemu, meni je prvi put da idem.

    kakav je gradic, koliki je, kakav je nocni zivot, trgovine za soping hrane, cjene i naravno ponuda ski staza.


    Koliko vidim u sestrijereu se skija samo na jednoj strani a druga strana ima samo gondolu koja me vodi na vrh pa od tuda se spustam u druge doline tj.sauze dóulx i san sicario. Sta je ovaj pragelato na vrhu svega, jel se tu skija?
    Kako funkcionise nocno, jel svaki dan i vazi li ski pas dnevni za ovo?


    Dajte malo informacija iz prve ruke
    Hajde jos jednom
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #50
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Evo da i ovde prepisem sa druge teme, mozda nekom koristi:
    Ja sam se sinoc vratio iz Marilleve ( u M1400 sam bio smesten). Fantasticno skijanje... Vreme u minusu, bez padavina, uglavnom i bez oblacka. Ima oko 30cm prirodnog snega, s podlogom na vestaku. Staze neverovarno pripremljene. Kao piste ravne. Pricali su mi ljudi to za Italijane i pripremu staza ali priznajem da nisam verovao. Crne staze sa 50 i vise % nagibima perfektno ravne i to snegom pokrivene, ne zaledjene. Kazem, da nisam video ne bih verovao. Smestaj odlican, stvarno veliki i lepo opremljeni apartmani, free parking-garaze, objekti jakooo ruzne arhitekture.

    Na mene je Tonale sa Ponte di Legno ostavio najjaci utisak. Raznovrsno skijanje, strme staze, nema guzve. Celo skijaliste je otvoreno. Nije za pocetnike.
    Madona, khm, mozda cu bogohuliti sada, ali sam malo razocaran. Verovatno da sam previse ocekivao. Sasvim prosecno skijanje. Lepe staze sa Spinale-a. Ne radi Spinale Diretissima, ostalo manje-vise sve radi trenutno. Za sve nivoe skijasa.
    Marilleva-Folgarida - onako... Lepe su staze, dugacke, ali nema bas puno mogucnosti. Tako da ako ne radi veza za Madonu iskija se celo skijaliste za pola dana pa je treci dan vec pomalo dosadno. Kad radi veza sa Madonom onda je druga prica... Takodje za sve nivoe

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •