Strana 224 od 231 PrvaPrva ... 124174214222223224225226 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.231 do 2.240 od 2308

Tema: Kolašin 1450 (Jezerine)

  1. #2231
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bio juče (subota) na Bjelasici, prvi put ove sezone. Konstantan dobar minus. Staze otvorene skoro sve, pripremljene tu i tamo, moglo bi bolje. Definitivno oni samo pređu ratracima preko staza, bez želje da neke dijelove koji su standardno sa kamenjem malo jače prekriju ili prepeglaju neravnine. Izgleda da mora pasti bar metar snijega da bi to napravili. E sad, mislim da je juče bio najveći broj ljudi na Bjelasici od kad ja idem. Na šestosjedu je bila ogroooomna gužva i baš se značajno čekalo. Isto tako na dvosjedu i vučnici Jezerine. Primjetan je bio veliki broj djece iz školica i klubova iz okolnih gradova. Albanaca standardno gomila. Posebna priča je parking. Bio je krcat doslovno, a na prilazu centru najmanje kilometar i po su bili parkirani automobili, ponegdje sa obje strane. Mi smo krenuli nešto ispred 15 časova i izašli tek poslije 16 sa parkinga. Užas! ZAdovoljstvo košta 5€, kao što Peja reče nema poludnevnog passa. Sve u svemu nije bio loš dan ali parking i ukidanje passa za pola dana su definitivno nešto što daje veliki minus čitavom skijalištu. Imam slika ali na žallost ne mogu da ih aploudujem....

  2. #2232
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Evo quick update iz kolasina..vrijeme super danas bilo, hvali snijrga tako da su staze poprilicno lose uredjene...al dan mnogo lijep za ne biti na planini...
    'Atrakcija' dana pucnjava u restoranu...ladno neko momce poslije tuce, trk po pistolj pa ispali 2-3 metka u vis pred punim restoranom...valjda su ga uhapsili, nisam vidio jer smo svi skupa pod sto bili..
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  3. #2233
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

  4. #2234
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bio sam juče sa ženom i djecom na skijalištu. Kako žena ne skija ona je sjedjela u restoranu, a ja sa djecom lagano. U neka doba kad su se već umorili, krenuo sam sa njima put terase da naprave pauzu. Taman kad se mlađa ćerka počela peti stepenicama nastala je pucnjava i manji stampedo naroda sa terase. Malo su se djeca preplašila ali ništa strašno. Srećom nisu vidjeli imbecila sa pištoljem. Zato mi je žena bila na 2 metra od pucnjave, ali kako je rodom iz Nikšića nije joj strano da prisustvuje vatrenim obračunima.
    Šalu na stranu, pobili su se valjda momčići par dana ranije u Kolašinu, pa se kao posle izmirili u prisustvu roditelja i onda opet bilo vjerovatno ono "što me gledaš tako" i opet tuča, pa pištolj da se ovi prestraše. Uglavnom, kretenizam prve vrste, nema šta. To mogu samo oni koji dođu na skijalište šminke radi. Mi koji volimo snijeg, planinu i skijanje, nemamo kad za te budalaštine.
    Dan kao dan dobar, obzirom na količinu snijega koja je pala prije neki dan, staze korektne, sa ledom na strminama i nezaobilaznim kamenjem. Ko je htio da skija trebao je doći na prvu žicu i onda se do 12 moglo ufatiti lijepo skijanje. Kasnije se zbog plusa razvalilo i pojavili se već pomenuti krši.
    Stavio bih i koju sliku, ali ne mogu, prijavljuje grešku kao i mnogim drugim.

  5. #2235
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

  6. #2236
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

  7. #2237
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

  8. #2238
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    kolasin26apr2016.jpg

    Poslednji "trzaji"

  9. #2239
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Ove sezone zbog povrede koljena i skočnog zgloba sam samo jednom otišao na skijanje, naravno na Bjelasicu. Sezonu 2017 nadam se da ću dočekati spreman...


  10. #2240
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Jesu li formirane cijene ski passa za ovu sezonu ?


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •