Strana 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 108

Tema: Sezona 2007-2008

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    14.02.2007
    Godina
    44
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Gledao sam fotke sa Stare Planine, i kliknuo na jednu od onih random slika i link me odveo na slike sa Brezovice, a dalje i na sajt njeri.net za koji se ispostavilo da je siptarski! E sad, u zivotu nisam stigao da odem da skijam ne Brezi, i to mi je jedan od najvecih zivotnih propusta. Stalno slusham priche od starijih, pa chak i od nekih mojih ortaka koji su stigli da odu tamo pre bombardovanja, kako je tamo najbolje skijanje, kako su staze naj, itd...Nekad sam naletao i na tv reportaze, pa chitao chlanke o Brezovici, a onda i gledao i slike na netu, i josh odavno se uverio u istinitost svih tih pricha. Svake godine se pitam da li cu moci da odem tamo da skijam, i uveravam sebe da ce sve biti ok, i da ce Breza u najgorem sluchaju pripasti Srbiji nakon neke eventualne podele Kosova...sve te nade su u proteklih par meseci pale u vodu, i svestan sam da cemo tamo ici mozda ako pristanemo da cutimo sve vreme boravka i da budemo manji od makovog zrna...E TO JE VEC PORAZAVAJUCE! Onda sam skapirao da je tamo nikad necu otici, jer na takve uslove necu pristati!!! Svaka cast momku koji se potpisuje sa "pizzeria Tina" shto svojim postovima odrzava Brezovicu prisutnom u nashoj svesti. Mnogo bih voleo da ishta mogu da uchinim da nam priblizim Brezovicu (Brezovica=Kosovo) ali kad tu nishta ne moze(nece) jedna velika Rusija, onda mi se chini da bi svaki moj pokushaj odjeknuo slabije nego kad komarac prdne! Ne verujem da svi siptari mrze Srbe, pogotovo sada kada dobijaju drzavu, sad im je svejedno, verovatno bi oni i voleli da sad Srbi dole dodju da skijaju i da im ostavljaju pare...prosto ne znam shta je gore!!! Kako god okrenesh, mi (Srbi-Srbija) gubimo!!! Znam da ovo nije mesto gde treba meshati politiku, trudio sam se u postu da je zaobidjem koliko god sam mogao, ali poslednjih nekoliko meseci se u meni dosta kuva, a to se sad trenutno probudilo temom vezanom za skijanje, jer je to sada aktuelno. Ne znam shta da mislim, josh manje shta da radim, ali bih mnogo voleo da sam ikada uspeo da odem tamo, a ovaj post je samo bio izrazavanje zaljenja za nechim tako dobrim shto smo nekad imali, i sada gledamo kako nam izmiche. Znam da to o chemu ja sada pricham ne moze da se poredi sa gubitkom nekog bliskog, i mozda je nemam pravo da govorim ishta o tome, ali ja samo pricham iz svoj perspektive. Ko shto rekoh, znam da ima i Albanaca koji su normalni, koji vole dobro skijanje i koje politika ne interesuje, koji sigurno vole i uzivaju u drustvu bilo koga i koji ne prave razliku izmedju naroda, koji bi stvarno i voleli da srbi dodju dole i da se osecaju kao kod kuce, ali problem je u onom "KAO" u "kao kod kuce"!!!, i na kraju, oni nisu ti koji neshto gube, vec dobijaju.

    Na kraju krajeva, mozda ja samo lupam gluposti, sigurno je da ne poznajem dovoljno situaciju, i mozda uopshte nije ovako kako sam ja napisao... Siguran sam da vecina zna vishe od mene o celoj situaciji dole, vezanoj konkretno za Brezovicu, pa me slobodno ispravite u svemu u chemu sam pogreshio
    Izmenio/la starlighter; 28.01.2008 u 23:11.

  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Take care, be cool, and don't make too many mistakes...

  3. #23

    Podrazumevano

    sezona skijanja na Brezovici počela. Od 30. decembra sa radom je počela žičara Velike livade, a pored nje u funkciji je i ski lift pored hotela Molike. Radno vreme žičare je od 09:30 h do 15:30h. Cena jednodnevnog ski pasa je 10 e.

  4. #24
    Junior Member snowaholic avatar
    Datum registracije
    07.12.2006
    Lokacija
    Prishtina
    Skije / Bord
    Burton Custom
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    Radno vreme žičare je od 09:30 h do 15:30h. Cena jednodnevnog ski pasa je 10 e.
    Matt the lifts usualy are working from 9.30 to 14.30 not till 15.30. I would realy like seeing them work untill 15.30.

    Best wishes

    SNOWAHOLIC
    IIIII LOVVVEEEEEEEEE SNOWWWWWW

  5. #25
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    tacno je da zica radi samo do 14:30, ali nije svaki put tako nekada radi i duze a nekada i krace.
    Snega na Brezi ima, a jos koliko neznamo
    Pozz
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  6. #26

    Podrazumevano

    sry....napravio sam greskicu....ispravio dih da ima edit....

  7. #27
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Edit je ukinut svi znamo zbog cega, a ovo sa 5 minuta je najbolji kompromis koji je mogao da se postigne. Svi ispastamo zbog toga, ali tako je moralo da bude.
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  8. #28
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    @Starlighter
    Sad ne znam sta bih ti preporucio s obzirom na tekucu problematiku, ali koliko pre godinu dana se na Brezu islo manje-vise normalno i nema nikakvog razloga da se osecas ugrozenom vrstom. Mozda je malo neprijatnije dok se stigne do tamo (to vec podrazumeva dozu prihvatljivog rizika) ali na samoj Brezi je bilo OK. Sta ce se desavati ubuduce, to, naravno ne znamo, ali zar smo ikad i znali?

  9. #29
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    Koliko ja znam do sada se nista bitno nije promenilo u vezi dolaska na Brezovicu, isto je kao i pre.
    Sto se tice snega moram priznati da sa odusevljenjem gledam kako sneg pada od jutros i jos ne staje. Do sada je palo preko 35 cm a prognoza kaze da ce padati sve do ponedeljka. Znaci ovih dana prshic do pojasa. Slike sutra,
    Laku noc
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  10. #30
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    Nevreme jos uvek traje, sneg pada ali slabijim intezitetom, magla i vetar kvare dozivljaj. evo slika.
    Pozz sa Brezovice
    PS: Zica nije radila
    IMG_9325.JPG
    IMG_9327.JPG
    IMG_9334.JPG
    IMG_9333.JPG
    Ko se snega krije bolje da ga nije

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •