Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Najbolji ski centar u bugarskoj?

  1. #11
    larson
    Guest

    Podrazumevano

    pa Bansko i moze biti greska..ja sam bio u februaru ove godine,mislim da jos stoje komentari o tom iskustvu...
    u svakom slucaju ne uzimajte ski pass za 6 dana nego dan za dan,posto ne vracaju pare u slucaju loseg vremena a nije jeftinije da uzmes za 6 dana(150 eur)

  2. #12
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    140 EUR je ski pass za 6 dana, ali jesi u pravu da je amlo kocka sa vremenom.
    bio 3 puta i planiram opet i ove zime.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #13
    snowboard maniac
    Datum registracije
    17.11.2006
    Skije / Bord
    Burton bullet164, Custom Wide 167
    Godina
    41
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    bio sam i u banskom i u borovecu, bansko je ubedljivo bolje
    sto zbog staza, sto zbog ostalih stvari, cak sta vise mozda je i jeftinije od boroveca po nekim stavkama, osim ski pass-a. treba da posetite www.banskoski.com i pogledate slike, ja sam se odusevio kad sam se vratio i pogledao moje i njihove slike sa sajta i shvatio da nema nikakve razlike u. ko zeli mogu mu poslati neke slike pa da se stvarno uvere u sve to. cak sta vise, u bansko se moze otici i naci privatan smestaj za neke, moze se reci, male pare, tipa cena sa jahorine samo cak da bude i dorucak ukljucen u cenu i sve takse pa i prevoz do gondole. ma vredi otici u svakom slucaju

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •