Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
Ja sam se u prošlu subotu vratio sa skijanja odatle. Alta Badia ima gomilu blažih staza tako da mislim da ne bi trebalo da imate problem odakle god da krećete.
Ne znam odakle obično kreću ski škole mada verujem da insruktori iz svih mesta (san Cassiano, La Villa, Corvara, Colfosco) "preuzimaju" učenike jer iz svih mesta početnici mogu da počnu skijaški dan.
Što se tiče ostatka grupe, po meni je isto svejedno gde ste (osim ako ne krećete iz Badie) jer je skijalište dobro povezano i ne treba puno vremena gde god da ste krenuli. Guzve u našem periodu (15.1.-21.1.) nije bilo jer nije glavna sezona a verujem da ni druga nedelja marta nije udarna sezona. Uz standardno lepše vreme, trebalo bi da imate fantastične uslove i za početnike i za bolje skijaše iz grupe.
Hvala na odgovoru. Ipak smo rešili da preskočimo ove godine to putovanje zbog početnika iz ekipe i da ovde u regionu provedemo malo više na snegu, malo Kopaonik, malo Jahorina gde smo računali da će i časovi biti dosta povoljniji, pa da sledeće godine možemo lepo da isplaniramo skijanje u Alta Badiji i da cela ekipa uživa.